Obserwatorzy

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Czerwiec w zdjęciach / Jun na slikama

Dziś ostatni dzień czerwca, więc mix zdjęć z tego miesiąca.

Danas posljedni dan juna pamix slika iz ovog mjeseca.

Jestem wielką fanką amerykańskiego MasterChefa. Obecnie leci piąty sezon. Po odcinku, w którym uczestnicy musieli zrobić donuty przyszła mi na nie ogromna ochota. Postanowiłam więc zrobić z mamą swoje pierwsze w życiu. Zebrały wiele komplementów od uczestników MC na twitterze ;).

Jesam veliki fan američkog MasterChefa. Sada je peta sezona. Poslije epiyoda, u kojom učesnici morali napraviti donuti došla je meni velika želja da i ja pojedem. Odlučila sam napraviti sa majkom moje prve u životu. Dobila sam mnogo komplimenta od učestnika MC na twitteru ;).

W połowie czerwca odwiedziłam tatę. Wybraliśmy się do baru, który jest zrobiony w beczce ;). W ostatnią sobotę przyjechali po mnie do Poznania mama z ojczymem. Po prawej na górze zamek. Na dole zdjęcia z palmiarni.

U polovini juna bila sam kod tate. Otišli smo u kafanu, koja izgleda kao bura ;). U posljednju subotu došli su po mene u Poznanj mama i očuh. Na desnoj slici gore je dvorac. Dole slike iz palm house'a ;).

Zdjęcie nr 1. Na początku miesiąca robiłam porządki w lakierach. Skromna kolekcja ;).
Zdjęcie nr 2. Jeden z moich ulubionych muzycznych gatunków to house. Według mnie Mike Hawkins jest wspaniałym dj'em. Tworzy świetna muzykę, jest inteligentny, sympatyczny i utalentowany. Tym oto 'plakatem' wywołałam u niego uśmiech, napisał, że to almost too cute i dostałam follow. A gdybyście Wy również chcieli zacząć mnie śledzić to znajdziecie mnie tutaj.
Zdjęcie nr 3. Książka, którą obecnie czytam. Carlos Ruiz Zafon jest jednym z moich ulubionych autorów.
Zdjęcie nr 4. Drink Aperol Spritz, który piłam na pożegnalnym spotkaniu z przyjaciółką.
Zdjęcie nr 5. Mama kaczka z dziećmi. Spotkane podczas spaceru z przyjaciółką nad jeziorem Malta.
Zdjęcie nr 6. Ogromna truskawka ;).

Slika broj 1. Početkom juna pospremila sam lakove. Skromna kolekcija ;).
Slika broj 2. Jedna od mojih omiljenih vrsta muzike je house. Po mom mišljenju Mike Hawkins je odličan dj. Snima savršenu muziku, pametan je, simpatičan i talentovan. Ovim 'posterom' izazvala sam njegovi osmijeh, napisa je meni da ovo je almost too cute i dobila sam follow. Ako i vi biste htjele dat meni follow možete mene naći ovdje
Slika broj 3. Knjiga koju sada čitam. Carlos Ruiz Zafon je jedan od mojih omiljenih pisca.
Slika broj 4. Drink Aperol Spritz, koji sam pila na oproštajnom sastanku sa prijateljicom.
Slika broj 5. Mama patka sa djecom, koje sam susrle na šetanju sa prijateljicom pored jezera Malta.
Slika broj 6. Velika jagoda ;).

Na koniec kilka moich zdjęć. Na pierwszym zdjęciu kolor po farbowaniu na początku miesiąca. Na drugim jak wygląda obecnie. Trzecie zdjęcie przed koncertem Ewy Farnej. Ostatnie w kawiarni.
Na czwartym z Gordonem Ramsay'em, ale czy komuś trzeba przedstawiać? ;) Gdy tylko napisał na twitterze, że będzie w Polsce w Krakowie od razu wiedziałam, że tam pojadę. Przejechałyśmy z koleżanką na drugi koniec Polski. Z dworca odebrała nas moja kumpela. Poszukiwania zaczęłyśmy od hotelu. Następnie wybrałyśmy się pod studio gdzie nagrywają Masterchefa. Ochrona wmawiała nam, że wcale go tam nie ma. My jednak uparcie czekałyśmy. Komary, zmutowane mrówki, deszcz, ponad 3 godz. czekania.Koniec końców udało nam się spotkać Gordona i spełnić marzenie.

Na kraju nekoliko mojih slika. Na prvoj boja kose poslije bojanja početkom mjeseca. Na drugoj kako izgleda sada. Treća prije koncerta Ewe Farne, mojoj omiljenoj poljskoj pjevačici. Posljednja ja u kafiću.
Na četvrtoj sa Gordonom Ramsayom, ali da li ovo treba reci? ;) Kada je napisao na twitteru da će biti u Poljskoj u Krakovu odmah sam saznala da i ja ću tamo. Išle smo sa drugaricom na drugi kraj Poljske. Na stanici je čekala na nas moja prijateljica. Traženje počele smo u hotelu. Kasnije otišle smo u tv studio gdje snimaju poljskog MasterChefa. Tjelohranitelji su nama pričali da ga nema tamo. Ali mi smo bile tvrdoglave i čekale smo. Komarci, veliki mravi, kiša, više nego 3 sati čekanja. Na krajo uspjele smo susreti Gordona i ispunjiti san.

I to by było na tyle :).

E, i to je to ;).

2 komentarze:

  1. Narobiłaś mi strasznej ochoty na donuty z czekoladą ;D A zdjęcia z Gordonem zazdroszczę, BARDZO ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodka papuga :)

    http://mickeymousegirlsss.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...