Obserwatorzy

niedziela, 5 maja 2013

Hean Top Music nr 655 + kleksy

W to słoneczne, gorące, niedzielne popołudnie przedstawię Wam zdobienie, które aktualnie gości na moich pazurkach i napiszę słów kilka o lakierze bazowym.

Firma: Hean
Kolekcja: Top Music
Numer: 656
Wielkość: 7 ml
Cena: 4,99 zł
Gdzie: Nie wiem czy lakiery są jeszcze w sprzedaży. Była to kolekcja jesienno-zimowa 2012.

Pędzelek: Gruba i okrągła nakrętka. A na niej nazwa kolekcji, nuty i pół gitary. Na pewno się wyróżnia i przyciąga wzrok. Pędzelek standardowej długości. Nie za długi, nie za krótki. Okrągły. Problem pojawia się gdy zużyjemy około pół lakieru, ponieważ łączenie pędzelka z nakrętką jest krótkie i trzeba się namachać, żeby lakier wydobyć.

Lakier ogólnie: Sama nie wiem jak określić kolor lakieru. Taki żółty wpadający w pomarańcz? Powiem szczerze większość zużyłam do zdobień. A to dlatego, że potrzebujemy minimum trzech warstw aby paznokcie jakoś wyglądały. Do tego każda warstwa koszmarnie długo schnie. Nie wspominając już o długości czasu przez jaki lakier jest plastyczny. W związku z tym mam pełno odbitych wzorków. M. in. moje włosy (spałam z ręką pod głową). Plusa ma jednak za trwałość. Przetarte końcówki czwartego dnia i brak odprysków. Mimo to pozostanę jednak przy używaniu go do zdobienia paznokci.

Aby urozmaicić mani dodałam kleksy z płytki Essence 02 style it up! lakierem Essence Colour&Go 144 black is back. Od razu uprzedzam oskarżenia - kleksy specjalnie tak wyglądają, że czasem nie są odbite całe.Fakt, iż otrzymałam lakier bezpłatnie na zlocie blogerek we Wrocławiu nie wpłynął na moją ocenę.

5 komentarzy:

 1. Świetnie wygląda z tymi kleksami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. na zdjęciach wygląda jak musztardowy :)
  a z kleksami robi się wesoło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny kolorek - taki niespotykany :D

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety nie mój kolor...ale zabawne stempelki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...