Obserwatorzy

środa, 31 lipca 2013

Balea Young Bodycream Zuckerschnute

Dziś nie lakierowo. Odgrzebałam stare zdjęcia.

Danas ne o laku. Našla sam stare slike.

Firma: Balea
Co / Što: masło (krem) do ciała / krema za telo
Waga / Težina: 200 ml
Cena / Cijena: 249 din
Gdzie / Gdje: DM

Od producenta: Z olejkiem kokosowym. Intensywnie nawilża skórę. Masło z oliwek czyni skórę gładką i miękką. Masło shea łagodzi i nawilża skórę,

Stosowanie: Nanieść na oczyszczoną skórę i powoli wmasować.
(tłumaczenie mojego autorstwa).

Od proizvođača: Sa kokosovim uljem. Intenzivno hidrira kožu. Puter od maslina čini kožu glatkom i mekom. Šea puter umiruje i hidrira kožu.

Upotreba: Naneti na očišćenu kožu i lagano umasirati.

Skład / sastav:


Opakowanie: Okrągłe, zakręcane. Na dole różowe, zakrętka żółta. Przyciąga wzrok naklejką, która jest słodka, ale też nieprzesadnie. Na spodzie znajdziemy informacje od producenta, skład, wagę oraz datę ważności. Po odkręceniu zakrętki znajdujemy folię co daje nam pewność, że nikt nie wkładał wcześniej łap do kremu.

Pakovanje: Okrugle, zavrtjene. Dole je ružičaste, gore žute. Privlača pažnju naljepnicom, koja je slatka ali ne pretjerano. Dole naći ćemo informacije od proizvođača, sastav, težinu i rok upotrebe. Kada odvrtimo poklopac vidimo foliju, pa znamo da niko ranije nije ubacio ruke u kremu.


Zapach: Dominuje cytryna, ale czuć też wanilię. Zapach jest intensywny i słodki, więc przy codziennym stosowaniu, w końcu jest aż niedobrze.
 
Konsystencja: Jak to masła do ciała.
 
Miris: Dominira limun ali osjećati isto vaniliju. Miris je intenzivan i slatki pa kad se ga koristi svaki dan konačno może se dobiti mučninu.
 
Konzistentnost: Kao puter za telo.
 
 
Działanie: Nawilża skórę. Sprawia, że jest gładka i miękka. Trzeba jednak uważać żeby nie nałożyć zbyt dużo na skórę, bo się nie wchłonie. A naprawdę wystarczy niewielka ilość by krem spełnił swoje zadanie. Dzięki temu też jest bardzo wydajny. Gdyby nie ten zapach mogłabym powiedzieć, że to ideał.
 
Djelovanje: Hidrira kožu. Čini nje glatkom i mekom. Međutim treba imati pažnju da ne bi nanositi ga mnogo na kožu, jer se ne upije. U stvari dosta je malo da bi krema uradila sva što treba. Hvala tome je efikasan. Kad ne bi miris mogla bih da kažem da je idealan.
 
 

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny zapach ;) Nawilżenie tez niczego sobie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. własnie pisze recenzje :) u mnie się świetnie sprawdziło :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...