Obserwatorzy

piątek, 12 lipca 2013

Lovely Baltic Sand nr 2

Gdy w lakierowym świecie pojawiły się piaski z OPI i większość zaczęła szaleć ja byłam całkiem obojętna. Ale potem pojawiały się kolejne i kolejne. Na chciejlistę trafiła pomarańczowa Chinka, kobaltowy Golden Rose oraz słoneczny Lovely. Pierwszy mam nadzieję kupić podczas wakacji w Czarnogórze w Budvie, drugiego wiecznie brak gdy jestem tam gdzie są w sprzedaży. A trzeci? Chodziłam i chodziłam do Rossmanna, patrząc czy już jest. W końcu zobaczyłam swatche w internecie i zachwyt minął. Jednak gdy lakier się pojawił w sklepie ostatecznie wylądował w koszyku. I co dalej?


Kada u lakiran svijet došle su pijeskovi iz OPI i većina počela je biti luda zbog njih ja sam bila potpuno ravnodušna. Ali kasnije pojavile se sljedeći i sljedeći. Na wishlist dodala sam narančastu China Glaze, kobalt plavi Golden Rose i sunčan Lovely. Prvi nadam se da kupim u vrijeme izleta u Crnoj Gori u Budvi, drugog stalno nema na prodajnim mjestima. Treći? Hodala sam i hodala u Rossmann da pogledam da li je već stigao. Konačno vidjela sam swatche na internetu i zadovoljstvo prošao je. Međutim kada lak pojavio se u prodavnici uzela sam ga. Što je bio dalje?


Firma: Lovely
Kolekcja / Kolekcija: Baltic Sand
Numer / Broj: 2
Wielkość / Veličina: 8 ml
Cena / Cijena: ok. 8 zł
Gdzie / Gdje: Rossmann


Pędzelek: Czarna, ogrągła i gruba nakrętka. Z przodu mamy naklejkę z nazwą firmy i kolekcji. Pędzelek jest gruby i płaski. Mój niestety jest także krzywy co nie ułatwia malowania.

Četkica: Crni, okrugli i debeli čep. S prednje strane imamo naljepnicu s nazivom firme i kolekcije. Četkica je debela i ravna. Moja nažalost je isto iskriva. Zbog toga lakiranje nije tako lako.


O lakierze: Jak już wspomniałam po obejrzeniu zdjęć na blogach całe oczarowanie minęło. Cieszę się jednak, że go kupiłam. Bo na paznokciach wygląda niesamowicie! Przypomina mi piasek na plaży błyszczący w słońcu. To jeden z tych lakierów, gdy znajomi chcą oglądać twoje paznokcie i pytają co, jak i gdzie. Niestety jest niefotogeniczny i nie mogłam uchwycić jego uroku. Według mnie potrzebne są dwie warstwy, ale czytałam, że niektórym wystarczy jedna. Wysycha bardzo szybko. Co z trwałością? Za pierwszym razem ogromny odprysk pojawił mi się drugiego dnia podczas... zapinania guzika w spodniach -,-. Za drugim razem wytrzymał 4 dni, Zmywanie nie należy do najprostszych, ale obejdzie się bez folii. Na pewno zagości na moich paznokciach nieraz tego lata.


O laku: Kako sam već rekla polije pogledanja slika na blogovima cijelo očaravanje prošao je. Ipak zadovoljna sam da sam ga kupila. Jer na noktima odlično izgleda! Podsjeća me na pijesak na plaži koji sjaji u suncu. Ovo je lak od onih kad drugari hoću da ti pogledaju nokti i pitaju što, kako i gdje. Nažalost nije fotogeničan i nisam mogla da ga dobro poslikam. Po meni treba dva sloja ali čitala sam da nekim je dosta jedan. Baš brzo se suši. Što s trajnostom? Prvi put velik parčad pojavio se drugog dana kad...obučila sam pantalone -,-. Drugi put u redu je bio četiri dana. Skidanje nije najlakše ali ne treba koristiti foliju. Sigurno biće često gost na mojim noktima ovog ljeta.

6 komentarzy:

 1. Kolor jest bardzo ładny, ale jak na mnie za mocny chyba.. żółty w takim wydaniu jakoś nie dla mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też po swatchach nie jestem do niego przekonana. Za bardzo rzuca się w oczy i jest trudny do zgrania z innymi rzeczami. W każdym Rossmannie, który odwiedzę miejsce na półeczce z tym kolorem jest pełne. Ale wesołości i wakacyjności odmówić mu nie można!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ochotę na niebieski odcień z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie się prezentuje na pazurkach ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...