Obserwatorzy

wtorek, 30 lipca 2013

SGGM nr 157 + Aura Lux Glitter nr 56 Soul Shade

Dziś długi post, bo o dwóch lakierach. Przy okazji odkryłam, że lakier Aura ma jednak numer i nawet nazwę. Na spodzie buteleczki.

Danas dugi post, jer o dva lakova. Usput otkrila sam da lak Aura ima broj i još naziv. Na dnu flašice.


Firma: Smart Girls Get More
Kolekcja / Kolekcija: spring 2013
Numer / Broj: 157
Wielkość / Veličina: ??
Cena / Cijena: 4,99 zł
Gdzie / Gdje: Textil Market


Pędzelek: Czarna, ogrągła i krótka nakrętka. Pędzelek rozszerzany, okrągły, prosto ścięty.

Četkica: Crni, okrugli i kratki čep. Četkica proširena, okrugla, pravo odsječena.


 O lakierze: Lakier kupiłam podczas promocji (o której powiedziała mi przyjaciółka). Niebieskości lubię, kolor mi się spodobał. Wzięłam. Na paznokciach mam 3 warstwy, ale jeszcze jedna by się przydała. Schnie około 20 minut(na palcu wskazującym widać efekt sprawdzania czy lakier wysechł). Końcówki przetarły się trzeciego dnia, czwartego pojawiły się odpryski. Zmywanie bez problemu.

O laku: Lak sam kupila u vrijeme rasprodaji (o kojoj mi je rekla prijateljica). Plave nijanse volim, boja mi se dopada. Uzela sam. Na noktima imam 3 sloja ali treba bi još jedan. Suši se oko 20 minuta (na kažiprstu vidljiv je efekta verifikacije da li se lak osušio). Skidao se iz vrha noktija trećeg dana, četvrtog pojavili se parčadi. Skidanje bez problema.

Firma: Aura
Kolekcja / Kolekcija: Lux Glitter
Numer / Broj: 56 Soul Shade
Wielkość / Veličina: 12 ml
Cena / Cijena: ok. 200 din
Gdzie / Gdje: Lilly


Pędzelek: Czarna, ogrągła i długa nakrętka. Na niej mamy naklejkę z napisem, że jest to glitter top coat. Pędzelek jest płaski i lekko rozszerzany.

Četkica: Crni, okrugli i dugi čep. Na njim ima naljepnicu da je to glitter top coat. Četkica je ravna i malo proširena.


O lakierze: Czerwony brokat w bezbarwnej bazie. Nałożyłam dwie warstwy i myślę, że to jest ok. Niestety długo schnie. Na serdecznym palcu efekt uderzenia paznokciem o szafkę. Zmywanie tylko z folią.

O laku: Crvene šljokice u bezbojnim laku. Imam dva sloja i mislim da je to ok. Nažalost dugo se suši. Na prstenjaku efekta udara o ormarić. Skidanje samo s folijom.
 
Zostawiam was z piosenką zespołu, którego dziś słucham cały dzień. Może dlatego, że nie mogę się doczekać piątku i przyjazdu Igora(skrzypek)? :)

Ostavljam vas sa pjesmom benda kojeg danas slušam čitav dan. Možda zbog toga da jedva čekam petka i dolaska Igora(violinista)? :)

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...