Obserwatorzy

wtorek, 12 marca 2013

Wibo Futura nr 2

Czas się wziąć za zdjęcia z dysku i ruszyć z nadrabianiem, bo trochę się tego nazbierało. Dziś lakier, który Mikołaj przyniósł do Polski gdy ja sobie siedziałam w Serbii.

Firma: Wibo
Kolekcja: Futura
Numer: 2
Wielkość: 7 ml
Cena: 6,49 zł
Gdzie: Rossmann

Pędzelek: Okrągła biała nakrętka z dwiema naklejkami, na jednej znajdziemy napis Futura na drugiej numer lakieru oraz datę ważności. Pędzelek średniej długości, krzywo ścięty, płaski, niezbyt szeroki.

Lakier ogólnie: Jest to bezbarwna baza z czerwonym brokatem i pomarańczowymi(miedzianymi?;) ) piegami. Piegi nie są bardzo duże i łatwo je nabrać na pędzelek. Warto nakładać na całkiem suchy lakier, bo lubi go 'ściągać' (patrz kciuk). Nie używałam go solo, bo myślę, że potrzeba by wielu warstw. Ładnie błyszczy, ale jak to się mówi dupy nie urywa. Dam mu jeszcze szanse gdy wróci do nas słońce. Zmywanie oczywiście metodą foliową a i z nią miałam problem.
Lakier bazowy to Catrice nr 740 Kings of greens.

Pe. eS. Wspominałam ostatnio o konkursie. Będzie, ale jestem w trakcie zbierania nagrody i wymyślania tematu ;).

6 komentarzy:

  1. Jakoś nie w moim guście. Za to lakier bazowy wpadł mi w oko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie się bardzo podoba brokacik :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Lakier bazowy też przykuł moją uwagę :D Ale brokacik też niczego sobie - pewnie idealny będzie właśnie do miedzianych kolorów - ja lubię jak się tak zlewają na wzajem :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...