Obserwatorzy

sobota, 27 października 2012

Muzycznie, pogodowo, sportowo i lakierowo...

...czyli trochę prywaty na weekend ;).

Jak wspominałam wczoraj w notce byłam na koncercie Buki. Jestem z siebie dumna, że udało mi się ogarnąć ten koncert. Chociaż zajęło to tyyyyle czasu. Warto jednak było czekać. Buka jest przesympatycznym i pozytywnie pierdzielniętym chłopakiem. Jednocześnie jest nieśmiały i raczej unika tzw psychofanów ( 'o boże boże! znam twój jeden kawałek / dwa kawałki i znam bajke, jestem mega fanem').

Kawałek idealny na dziś:

 
 

'Ej, masz wyjątkowe zdjęcie! Pierwszy raz uśmiechnąłem się do zdjęcia' oj to fakt, nie widziałam jeszcze jego zdjęcia z fanem żeby był uśmiechnięty. Nie patrzcie na mnie, nie chciało mi się malować plus wilgoć działa na włosy ;).


Pogoda nie dopisuje. W nocy deszcz ze śniegiem. Rano deszcz. A po południu zaczęło sypać, sypać, sypać... Aż zasypało wszystko.A ja z trampkami i z letnim płaszczem. Na szczęście jutro ma być ładna pogada i nawet słońce ma się przebijać.

Na szczęście, bo jutro wybieram się do Wrocławia na derby. Jestem bardzo podekscytowana. To dopiero mój drugi mecz wyjazdowy, chociaż tzw kibolem jestem od ponad 8 lat. A do tego taki mecz! I chociaż nie spodziewam się wygranej Zagłębia, to wiem, że to będzie niesamowite przeżycie. W końcu derby ;). Z tej okazji zrobiłam sobie cieniowanie. Tak, tak. Znów z powodu piłki :D. Szczerze mówiąc najbardziej podoba mi się kciuk. No ale pierwszy raz robiłam trzy kolorowe ;). Zdjęcia przy sztucznym świetle i kilka z lampą. Niestety baterie w aparacie są na wymarciu i muszę pójść kupić nowe.


miss sporty clubbing colours nr 303, wibo french manicure nr 1, wibo express growth nr 390


3 komentarze:

  1. Świetne cieniowanie, genialnie Ci wyszło:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie próbowałam ombre :/ Nie mogę się na to zebrać :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...