Obserwatorzy

czwartek, 14 lutego 2013

Walentynkowo, czyli Gabrini Multivitamin nr 403

Powiem szczerze. Walentynki są mi obojętne. Ani ich nie lubię, ani je lubię. I nie jest to kwestia 'bo nie mam z kim świętować'. Ale przyznają, że lakier ten kupiłam z myślą o dzisiejszej okazji.

Firma: Gabirini
Kolekcja: Multivitamin
Numer: 403
Wielkość: 13 ml
Cena: 120 din (~4,8 zł)
Gdzie: Serbski chińczyk

Pędzelek: Długa, okrągła, biała nakrętka, nie jest jednak zbyt gruba, więc trzyma się ją dość wygodnie. Pędzelek standardowej długości i szerokości, ścięty prosto, owalny.

Lakier ogólnie: Jest to bezbarwna baza z milienm serduszek. Na pierwszy rzut oka wielkie wow! Schody zaczynają się gdy lakieru chcemy użyć. Serduszka wcale (!) nie chcą się nabrać na pędzelek i trzeba się porządnie namachać żeby coś wyłowić. Bardzo łatwo za to nabrać grubą warstwę bezbarwnego lakieru. Która schnie całe wieki. Do tego nie wszystkie serduszka przypominają serduszka. Co by minusów za mało nie było po wymyciu włosów jedno z serc na paznokciu zmieniło kolor na srebrny ;).
 
 
Lakier bazowy to Delia cosmetics, Matt effect, nr 401, o którym pisałam tutaj.

4 komentarze:

 1. Czyli fajny lakier na jeden dzień w roku, w pozostałe do omijania :P

  OdpowiedzUsuń
 2. walentynki w oryginalnym kolorystycznie wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego zawsze wolę brokat zatopiony w bezbarwnej bazie niż "kształty". Też kiedyś miałam coś z kształtami i tak samo trudno było je nałożyć. Ale fajne połączenie kolorystyczne :D Serduszka, które nabrałaś są prześliczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj lakier bazowy mi się podoba;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...