Obserwatorzy

poniedziałek, 17 grudnia 2012

Gwiazdki, gwiazdki, wszędzie gwiazdki

Zauważyłam, że w tym sezonie bardzo modne są gwiazdki i renifery. Często pojawiają się też bałwanki. Z racji ograniczonych możliwości i braku lakierów tutaj renifera u mnie nie będzie. Są za ro gwiazki ;).

Jako bazę użyłam lakier Miyo cool blue, a gwiazdki to stempelki. Do stempelków użyłam białego lakieru z Delii. Od razu uprzedzam komentarze - wzór jest specjalnie krzywo poodbijany ;). Zdjęcia robione trzeciego dnia noszenia. 

Na te święta sprawię sobie wspaniały prezent. Wspaniały dla mnie. Spędzę je w mieście, które najbardziej kocham - Sarajevie. Udało mi się nawet znaleźć noclegi za 6 euro! Co oznacza, że moje wydatki z podróżą i pobytem zamkną się w kwocie, którą dostanę od taty na święta. Nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę!

4 komentarze:

 1. Chyba lubisz krążyć po świecie :) Super, że sprawia Ci to tyle radości!
  A wzorek super. Coraz większą ochotę mam na stempelki :D Zastanawiam się tylko, czy za pierwszym razem nie są trudne do nałożenia. Bo tak się składa, że "lubię" się zrażać xD

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny i lakier i wzorek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. blogsferę opanowały gwiazdki, granaty i niebieskości :) Ciebie też...i mnie!
  ślicznie.
  Zazdroszczę świąt w tak pięknym mieście.
  PS te gwiazdki super wyglądają tak nierównomiernie umiejscowione.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię gwiazdki w każdej postaci więc i tu mi się bardzo podoba :).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...