Obserwatorzy

poniedziałek, 24 grudnia 2012

śnieżne paznokcie

Śnieżynka to kolejny motyw, który pojawił się na wielu blogach. Nie mogłam więc się nie zainspirować i nie zmalować swojej śnieżynki ;). Wyszła mi bardzo pokracznie i nie przypomina płatka śniegu. Ale za to bardzo podoba mi się połączenie miyo cool blue z nowo kupionym srebrnym lakierem she bunny od aury.

Wczorajsza impreza udana. Koncert Dubiozy ledwo się zaczął to się skończył tak szybko to minęło! Bawiłam się świetnie. Bardzo się też cieszę, że udało mi się spotkać z chłopakami po wszystkim chociaż na 10 min. Ich uśmiechy na mój widok, przytulanie i buziaki na powitanie i pożegnanie, żarty... Aż się czuje, że traktują mnie jak siostre (w Bośni, gdy ktoś jest ci bliski nazywasz go siostrą/bratem, pojęcia przyjaciel praktycznie się nie używa). Wspaniale było spotkać się z kimś bardzo bliskim, bo już zaczynało mi być ciężko samej tutaj.

2 komentarze:

  1. pięknie komponuje się ten granat z glitterkiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne :) Wesołych Świąt!!! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Cieszy mnie, że ktoś czyta moje wypociny i ogląda moje paznokcie ;). Jeśli chcesz zostaw adres bloga, ale obserwuje tylko blogi, które mnie zainteresują.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...